Firma asutamine Taanis

Ettevõtte asutamise hind Taanis alates 4800€ + KM.

Miks tasub Taanis ettevõtlusega alustada?

Iga ettevõtte jaoks, kes soovib alustada äritegevust, pakub Taani suurepärast asukohta Kesk-Euroopas. Skandinaavia lõunapoolseimal riigil on tugevad kaubandussidemed Kesk- ja Põhja-Euroopaga ning see on kergesti ligipääsetav kasvavatele Baltikumi turgudele. Ükski teine ​​riik ei paku Euroopa 500 miljonile tarbijale lihtsamat juurdepääsu – ja pole vahet, kas reisite maa-, õhu- või mere kaudu. Riik on ärisõbralik, seega on Taanis ettevõtte loomine väga kasulik.

Maailmapanga andmetel on Taani Business Ease skaalal Euroopas esikohal ja maailmas kolmandal kohal (kohe Uus-Meremaa ja Singapuri järel). Lisaks on ajakirjad nagu Forbes nimetanud Taani maailma parimaks välisinvesteeringute kohaks.

Ettevõtte tõrgeteta toimimiseks on oluline selleks valmistuda. Kui te pole kindel oma ärivõimalustes Taanis, annavad meie spetsialistid teile vajalikku nõu parima ettevõtte vormi valimisel, dokumentide käsitlemisel jne.

 

Praegu saab Taanis asutada ühte liiki ärivormi:

ApS (Anpartsselskab).

Samaväärne Taanis asuva Eesti OÜ-ettevõttega. Sellise ettevõtte asutamiseks on vaja vähemalt 40 000 krooni (ca 5300€) suurust põhikapitali.

Kuidas luuakse Taanis äriühing?

Ettevõtte registreerimine Taanis on mugavam kui kunagi varem – pärast meie valimist pakutakse klientidele teenuseid eemalt, spetsialistid saadavad kõik dokumendid. Registreerimine võtab tavaliselt umbes 2 nädalat.

Tulevane ettevõtja saab meie käest täitmiseks küsimustiku ja dokumentide loetelu. Suhtleme omaltpoolt notariga ning vajaduse küsime Teie käest lisa detaile.

ApSi miinimumkapitali nõue on 50 000 Taani krooni, mis on ligikaudu 7000€

Ettevõtte asutamine Taanis hõlmab mitut liiki makse:

22

Tulumaksumäär 22%

25

Käibemaks on 25%

Pangakontot firma asutamise ajal ei ole vaja. Kui protsess on lõpetatud, võib klient avada Wise, Revolut jne.

Eelised:

Taanis ettevõtte loomisel on palju eeliseid. Ettevõtetele kehtivad äärmiselt paindlikud värbamise ja vallandamise reeglid. Korruptsioon ja altkäemaks on selles riigis praktiliselt tundmatud. Need näitajad aitavad Taanil saavutada rahvusvahelistes läbipaistvus indeksites pidevalt kõrgeimaid positsioone.Taanis ettevõtte asutamise suur eelis on see, et kui olete ELi kodanik, ei pea te Taanis elama. Ettevõtluse alustamine Taanis annab teile palju eeliseid, mitte ainult sellepärast, et Taani on majanduslikult tugev riik Euroopa turu jaoks olulises kohas.Paljud investorite eelised ja muud stiimulid muudavad selles riigis äri tegemise teiste Euroopa riikidega võrreldes lihtsaks.

LCPC eesmärk on pakkuda teile ja teie ettevõttele kvaliteetset abi. Ettevõtte asutamine on üks esimesi samme teie ettevõtte loomisel ja me aitame teid sellel teekonnal!

Otsite nõustajat?

Lepi kokku kohtumine